9.6 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
- Reklama -časopis
DomůMagazínPřírodní odstíny, ořechové dřevo a zlaté akcenty dohromady tvoří dokonalý soulad

Přírodní odstíny, ořechové dřevo a zlaté akcenty dohromady tvoří dokonalý soulad

Rodinný dům v Dolním Kubíně dostal díky slovenským designérům novou tvář. Výsledkem jejich práce je elegantní a nadčasový prostor, ve kterém si své místo našli také kontrasty.

Základem interiéru jsou krémové a zemité odstíny. Právě tyto jemné barvy daly vyniknout ořechovým odstínům dřevěných prvků a různým designovým kouskům. Za zmínku stojí například designová svítidla a skleněná díla umělkyně Gordany Turuk.

Otevřený prostor
Vzdušnost a světlost prostoru doplnili designéři vhodnými zařizovacími prvky. Snažili se přitom podpořit linie otevřenosti perspektivy. V obývacím pokoji dominuje sedačka ve tvaru L doplněná jednoduchým konferenčním stolkem. Obývací prostor je vymezen kobercem. U kuchyně vsadili designéři na bílou, nechybí kuchyňský ostrov a jídelní stůl. Ten je doplněn židlemi ve výrazné zelené barvě, což do prostoru vnáší další příjemný kontrast.

Kontrasty v ložnici, čisté linie v koupelně
Ložnice je navržena v odstínech krémové a zelené barvy s doplňkovým zlatým akcentem ve formě designových svítidel nad nočními stolky. Samozřejmostí je kosmetický stolek doplněný praktickým poufem k sezení. Prostor ložnice zjemňují záclony a závěsy.

Design si našel své uplatnění iv koupelně, a to zejména ve formě zavěšených svítidel nad umyvadlovou skříňkou. Optické zvětšení prostoru designéři dosáhli díky obdélníkovému zrcadlu ve zlatém rámu. Zmínit lze i průhledný sprchový kout, jehož čisté linie se do prostoru koupelny dokonale hodí.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek